samolot

i

Autor: pexels, zdjęcie ilustracyjne

Podróże

Ryanair ponownie oferuje bezpośrednie loty z Poznania do Barcelony. Kiedy można latać i w jakiej cenie są bilety?

Sezon letni w pełni, a to oznacza nowe kierunki podróży. Mamy dobre wieści, dla wszystkich miłośników słonecznej Hiszpanii, a może i nawet klubu FC Barcelona… Ryanair ponownie uruchomił bezpośrednie loty do Barcelony!

Każdy zainteresowany podróżą do Barcelony, może wsiąść na pokład samolotu w Poznaniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Linie lotnicze Ryanair oferuje bezpośrednie loty.

Loty z Poznania do Barcelony. W jakie dni tygodnia?

Od piątku 1 czerwca, uruchomiono loty we wtorki i soboty, z kolei od lipca z racji wzmożonego ruchu turystycznego i okresu urlopowego, bezpośrednio do Barcelony możemy lecieć w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę.

Ile zapłacimy za bezpośredni lot z Poznania do Barcelony?

Czuć, że sezon letni trwa w najlepsze. Za bilet z Poznania do Barcelony, musimy liczyć do 200 zł za jeden bilet. Ceny zaczynają się dokładnie od 150 zł i oscylują w granicach do 200 zł. Jak wiadomo, ceny biletów zmieniają się kilka razy dziennie, a wszystko zależy od tego, czy podróżni ich akurat szukają. Jednak takie ceny są wyjątkowo atrakcyjne, więc zapewne chętnych nie zabraknie.

Przypominamy, że obecnie do Barcelony dolecieć można bez przesiadek z pięciu polskich miast: Katowic, Warszawy, Poznania, Gdańska i Krakowa. Lot trwa od 2h 45minut (Kraków) do 3h 15 minut (Warszawa). Wyloty odbywają się kilka razy w tygodniu, zazwyczaj raz na dobę.

Zamiast pokazów odpłatne loty śmigłowcem. Wielka klapa na Wawerskim Pikniku Lotniczym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE