Marlena Maląg FB

i

Autor: FB Marlena Maląg

„Rezerwaty dla pseudokobiet”? Minister z Wielkopolski: Ktoś włamał się na moje konto

2020-12-15 13:12

W sieci bardzo gorąco zrobiło się we wtorkowe popołudnie. Minister pracy, rodziny i polityki społecznej, pochodząca z Ostrowa Wielkopolskiego, Marlena Maląg zamieściła na swoim Facebooku wpis, w którym czytamy m.in.: „ Dla wszystkich bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubatory”. Jak komentuje sama minister – wpis nie jest prawdziwy a jej konto zostało zaatakowane przez hakerów.

Post na oficjalnej stronie Minister Marleny Maląg, pojawił się po godzinie 12. - Wulgarne i chamskie zachowanie nie zdobi kobiet, przypominają mi watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów zdolnych jedynie do bicia i bezrozumnego uprawiania seksu. Niektórym wogóle strach dać zapałki do ręki – czytamy w poście na oficjalnej stronie FB minister rodziny i polityki społecznej

Pod postem Marleny Maląg pojawiła się fala komentarzy internautów. Sugerowali oni, iż taki wpis nie przystoi Ministrowi, a mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego wypisywali, iż to wstyd dla całego miasta.

Na odpowiedź, Marleny Maląg, poseł na Sejm RP IX kadencji, minister rodziny i polityki społecznej, byłej prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i radnej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego nie trzeba było długo czekać. Minister Marlena Maląg poinformowała na swoim koncie na Twitterze iż konto na Facebooku zostało zaatakowane przez hakerów, i aby w najbliższym czasie nie sugerować się wpisami, które są tam zamieszczane.

Będzie nowe przedszkole w Lesznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE