Zabawki PRL

i

Autor: facebook.com/ Zabawki PRL-u

Quiz

Quiz. Zabawki z PRL-u. Każdy z nas je uwielbiał. Pamiętasz te czasy?

Czasy dzieciństwa minęły bezpowrotnie, pozostały nam wspomnienia, ale za to jakie! Trzeba przyznać, że każda dekada była inna, a tym samym każdy okres beztroski był zupełnie różny. Jednak nic tak nie rozczula, jak powrót do dzieciństwa w czasach PRL-u. Jeżeli bawiłeś się tymi zabawkami w czasach PRL-u, to z pewnością uzyskasz maksymalną ilość punktów!

Tymi zabawkami w PRL-u bawili się wszyscy! Ile z nich pamiętasz? QUIZ

PRL to specyficzny i wyjątkowy okres w historii Polski. Stąd nasz pomysł na quiz. Dzieciństwo to cudowny czas. To okres, kiedy nie mamy zmartwień i obowiązków, a jedyną niewiadomą jest to, w co pobawię się jutro. Zwykle uważamy, że "nasze czasy" były lepsze, nie bez przyczyny od starszych osób słyszy się "za moich czasów". Jednak nie ma co ukrywać, każde dzieciństwo było na swój sposób unikatowe i wyjątkowe. Dlatego tym razem postanowiliśmy powspominać zabawki z PRL-u.

Wychowywałeś się w PRL-u? Bawiłeś się misiem wypchanym trocinami, a może uwielbiałeś kolekcjonować autka? Czy bardziej preferowałaś zabawę jo-jo i bączkiem? Jeżeli znasz odpowiedź na wszystkie te pytanie, to śmiało możesz przystąpić do naszego quizu!

Jak dużo pamiętasz ze swojego dzieciństwa w PRL-u? Sądzisz, że masz doskonałą pamięć, a o tamtych czasach nie sposób zapomnieć? Rozwiąż nasz test i przekonaj się, jak wiele pamiętasz ze swoich dziecięcych lat w PRL-u!

Quiz. Zabawki w PRL-u. Ile zdobędziesz punktów?

Smutny los dziecięcego gwiazdora PRL Jego GRÓB jest w FATALNYM stanie l Niezapomniani

Quiz. Zabawki z PRL-u. Każdy z nas je uwielbiał. Pamiętasz te czasy?

Pytanie 1 z 10
Ta zabawka chyba nigdy się nie przewracała! Wystarczyło ją poruszyć, a ona bujała się na boki i wraca do pozycji wyjściowej. Co to takiego?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE