Warszawa

i

Autor: Canva

Quiz

Quiz. Jak dobrze znasz polskie miasta? 7 punktów to minimum! Sprawdź się!

Polskie miasta są bardzo różnorodne. Wszystkie odznaczają się wyjątkowymi zabytkami i atrakcjami. Czy uważasz, że dużo wiesz o Polsce? A może chcesz się dowiedzieć czegoś nowego? W takim razie koniecznie rozwiąż nasz quiz!

Przed tobą prawdziwy szkolny sprawdzian! Rozwiąż nasz test i sprawdź swoją wiedzę o polskich miastach. QUIZ

Polska jest pięknym krajem, a polskie miasta kryją wiele atrakcji i ciekawostek, dlatego z taką radością odwiedzają je turyści z całego świata. Być może po rozwiązaniu quizu nabierzesz ochotę na wrześniową wycieczkę, by zobaczyć miejsca wspomniane w teście? Dlatego warto zaplanować sobie kilka wyjazdów, chociażby po to, by odwiedzić znane zabytki, których jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć na własne oczy lub żeby odpocząć nad wodą, skorzystać ze spływów kajakowych. No właśnie! Jeśli o rzekach mowa... czy wiesz, jaka rzeka przepływa przez Elbląg? Sprawdź się w naszym quizie! Uważasz, że wiesz dużo o Polsce i jej najbardziej znanych miejscach? Sprawdź swoją wiedzę w tym prostym wakacyjnym teście!

Quiz. Szkolny test. Czy wiesz wszystko o polskich miastach?

Letnie atrakcje nad Wisłą. Zaprasza Magdalena Młochowska z ratusza

Quiz. Wiedza ze szkoły. Jeżeli znasz polskie miasta to uzyskasz minimum 7 punktów!

Pytanie 1 z 10
Jaka rzeka przepływa przez Elbląg?
Zawody Iron Hand nad rzeką Elbląg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE