Quiz ortograficzny. Jak zapiszesz ten wyraz? Ó czy U?

i

Autor: pixabay.com/monika1607

QUIZ

Quiz ortograficzny nie tylko dla orłów! Ó czy U? Jak napiszesz ten wyraz? Łatwo nie będzie!

2023-12-05 12:36

Ortografię masz w małym palcu? Przygotowaliśmy dla Was QUIZ ortograficzny, w którym każdy może sprawdzić swoją wiedzę z języka polskiego. Ó czy U? Oto jest pytanie! Zmierzcie się z naszym quizem. Zaznaczamy, że tylko mistrzowie zdobędą komplet 12 punktów.

Quiz ortograficzny. Sprawdzian nie tylko dla mistrzów ortografii

Quiz ortograficzny na eska.pl. Język polski nie należy do najłatwiejszych, dlatego warto się ciągle szkolić, aby nie popełniać prostych błędów. W naszym quizie każdy może sprawdzić swoją ortograficzną wiedzę. Jednakże tylko najlepsi zdobędą komplet punktów.

Ó czy U? Jak poprawnie zapisać te wyrazy? Quiz

Quiz ortograficzny - Ó czy U? To pytanie zadają sobie często uczniowie podczas dyktanda ortograficznego. Zresztą dorośli także miewają spore problemy z ortografią. Choć na ogół pamiętamy zasady pisowni, to jednak praktyka czasem nie idzie w parze z teorią. Zapraszamy do zabawy, która pozwoli także nam nauczyć się języka polskiego.

Quiz ortograficzny nie tylko dla orłów! Ó czy U? Jak napiszesz ten wyraz? Łatwo nie będzie!

Pytanie 1 z 12
Ó czy U? Jak napiszesz ten wyraz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE