Quiz filmowy. Kiler i Kiler-ów 2-óch. Jak dobrze znasz tę kultową komedię?

i

Autor: Kiler Quiz filmowy. Kiler i Kiler-ów 2-óch. Jak dobrze znasz tę kultową komedię?

Quiz

Quiz filmowy. Kiler i Kiler-ów 2-óch. Jak dobrze znasz tę kultową komedię?

2023-12-01 8:45

Kiler i Kiler-ów 2-óch to dwie polskie kultowe komedie. Cytaty z tych filmów już na stałe wpisały się w polski język i nasze powiedzenia. Czy wiesz, w której części padły te słowa? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Tylko prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów i będzie debeściak. Dasz radę?

Kiler i Kiler-ów 2-óch. Te komedie pokochały miliony

Kiler to kultowa polska komedia. Pierwsza część filmu Kiler weszła do polskich kin w 1997 roku. Bohaterem filmu jest tytułowy taksówkarz Jerzy Kiler, którego grał Cezary Pazura. Został on wrobiony w morderstwo gangstera i próbuje udowodnić swoją niewinność, co mu się ostatecznie udaje.

Kiler-ów 2-óch to sequel pierwszej części. W kinach pojawił się ona początku 1999 roku. Jerzy Kiler jest w nim osobą publiczną i prowadzi fundację swojego imienia. W tej części pojawia się sobowtór Kilera, który ma go zabić na zlecenie Stefana Siary Siarzewskiego.

Cytaty z Kilera i Kiler-ów 2-óch

Kiler to kopalnia powiedzeń, które na stałe zapisały się w historii polskiego kina. Dzisiaj to są kultowe teksty, które używamy w życiu codzinnym. Czy znasz je wszystkie? Tylko prawdziwy fan rozwiąże nasz quiz bezbłędnie.

Quiz. Kiler czy Kiler-ów 2-óch? W której części kultowej komedii padły te słowa?

Kiler czy Kiler-ów 2-óch? Przygotowaliśmy quiz dla wszystkich fanów kultowej komedii. Wiecie, w której części Kilera padły te słowa? Sprawdźcie się w naszym quizie.

Kiler czy Kiler-ów 2-óch? W której części kultowej komedii padły te słowa?

Pytanie 1 z 10
Coście, z więźnia pouciekali czy jak?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE