Ryszard Andrzejewski, Peja

i

Autor: SE / East News Ryszard Andrzejewski, Peja

Quiz

Quiz. Peja, Paluch i nie tylko. Co wiesz o raperach rodem z Poznania? Sprawdź się!

Jeśli nieobce są ci słowa "jest jedna rzecz dla której warto żyć..." lub orientujesz się w jaki sposób rozpoczynali kariery raperzy z Poznania, to spróbuj rozwiązać nasz quiz. Uważasz, że jesteś znawcą od tego gatunku muzycznego, a zwłaszcza od poznańskiej sceny? Rozwiąż nasz quiz i upewnij się, że wiesz wszystko!

Większość z nich jest na scenie od wielu lat, a ich płyty sprzedają się w tysiącach egzemplarzy. Dodajmy, że Wielkopolska to region, w którym hip-hop miał swoje początki. Poznań może pochwalić się naprawdę utalentowanymi artystami. Dla wielu słuchaczy nasze miasto kojarzy się (pod względem rapu) z Peją i Paluchem. Jednak każdy bardziej wtajemniczony, doskonale wie, że Poznań to nie tylko ci dwaj panowie. Poznańska scena rapowa, może pochwalić się znacznie większą liczbą utalentowanych artystów. 

Rap każdego roku zyskuje na popularności. Z tego względu artyści poszerzają też obszary swojej działalności. Współczesny raper już nie tylko wychodzi na scenę, ale tworzy i sprzedaje autorską kolekcję ubrań i akcesoriów, butów, perfum, a nawet słodyczy. Dlatego nie dziwi nas fakt, że ten gatunek muzyczny tak szybko zyskuje coraz to większe grono odbiorców w każdym przedziale wiekowym!

Teraz czas na test! Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się czy wiesz wszystko o poznańskich raperach. 

Breakstok Festiwal 2023 Białystok

Quiz. Ile wiesz o raperach z Poznania?

Rozwiąż nasz łatwy test i zobacz, czy możesz nazywać się znawcą od rapu. 

Quiz. "Jest jedna rzecz dla której..." - jeżeli potrafisz dokończyć ten wers - szybko rozwiążesz ten test

Pytanie 1 z 10
Najsłynniejszy konflikt polskich raperów. Kto nie mógł się dogadać?
Peja (po lewej), Paluch
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE