TOP10 niezwykłych Pomników w Poznaniu

i

Autor: Pixabay

Quiz

Quiz. Jesteś poznaniakiem? To musisz zdobyć komplet punktów w tym teście!

O mieszkańcach Poznania krąży wiele stereotypów i powiedzeń. Poznaniacy mogą pochwalić się wyjątkowymi tradycjami i zwyczajami. Jednak utarło się kilka głównych cech "typowego mieszkańca stolicy Wielkopolski", których trudno jest się nam wyprzeć. Masz dystans do siebie? To rozwiąż ten quiz.

Jak postąpiłby poznaniak? QUIZ

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co mówi o nas cała Polska, ale to chyba dobrze prawda? Przynajmniej wiemy, że się wyróżniamy! Dlaczego mielibyśmy się obrażać, gdy słyszymy, że jesteśmy przedsiębiorczy i pracowici? Jednak zupełnie inaczej reagujemy, gdy mowa o naszej nadmiernej oszczędności, hermetyczności, a może część z nas obrazi się, gdy usłyszy, że jesteśmy mało komunikatywni? Mimo wszystko grunt to mieć dystans do siebie! Dzięki temu wiemy, że jesteśmy bardzo różnorodni!

Jeżeli jesteś poznaniakiem to z łatwością rozwiążesz ten quiz! Jednak kluczem od sukcesu będzie tutaj... dystans do siebie. Jesteś gotowy? Rozwiąż nasz krótki test!

Quiz. Jak postąpiłby poznaniak? Jeżeli masz dystans do siebie to rozwiąż nasz test

Pytanie 1 z 7
Właśnie dostałeś niespodziewaną premię od szefa. Co robisz dalej?

Zobaczcie, jak kibice bawią się na meczu Lech Poznań - Górnik Zabrze.

Remonty w Poznaniu uderzają w przedsiębiorców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE