Chłopaki nie płaczą

i

Autor: Filmweb

Quiz

Quiz. Jak dobrze pamiętasz "Chłopaki nie płaczą"? Pokaż, że nie jesteś jeżozwierz!

To jedna z najbardziej popularnych produkcji filmowych ostatnich dekad! Film „Chłopaki nie płaczą” przeszedł już do historii i śmiało możemy nazwać go kultowym. Uważasz, że znasz teksty z „Chłopaków…” na pamięć? Sprawdź swoją wiedzę w tym prostym quizie.

Wspólnie ze znajomymi lubicie wracać do starszych produkcji? A może macie swoje ulubione dialogi w „Chłopakach nie płaczą”? Sprawdźcie swoją wiedzę w tym łatwym quzie!

Siwy z "Chłopaki nie płaczą" wrócił i znów walnął w GRUCHĘ! [Arena KOLOSEUM]

Jak dobrze znasz film "Chłopaki nie płaczą"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

Bohaterami tego kultowego filmu są dwaj młodzi przyjaciele: Kuba (w tej roli Maciej Stuhr) i Oskar (którego zagrał Wojciech Klata). Panowie przez przypadek zostają wplątani w aferę z gangsterami. Co więcej, pewnego wieczoru Kuba postanawia pomóc swemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi ściągając do domu jego wuja, dwie dziewczyny z agencji towarzyskiej. Później spirala wydarzeń cały czas się nakręca. Pamiętacie szczegóły? A może cytujecie dialogi bohaterów filmu na pamięć i jesteście przekonani, że już nic was nie zaskoczy? Znacie słynny tekst Bolca "coco jambo i do przodu"? Rozwiążcie nasz quiz!

Quiz. „Chłopaki nie płaczą” ten test musi rozwiązać każdy!

Pytanie 1 z 10
Kto wyreżyserował film „Chłopaki nie płaczą?”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE