Pyry w mundurkach? Poznańskie Muzeum Pyry zaprasza do przebieranek! [GALERIA]

2020-02-05 14:17
Pyry
Autor: Poznańskie Muzeum Pyry Poznańskie Muzeum Pyry

Byliście już w tym jednym z najbardziej poznańskich muzeów? Jeśli nie, koniecznie to nadróbcie! Poznańskie Muzeum Pyry to nie miejsce, jakie znacie z nudnych szkolnych wycieczek! Dzięki świetnym animatorom w pełni obeznacie się z "pyrowymi" tematami!

Jak informują pracownicy muzeum:

Goście Poznańskiego Muzeum Pyry podczas wizyty przeniosą się do egzotycznego Peru, wraz z Francisco Pizarro podbiją inkaskie imperium, a nawet ruszą w przestrzeń kosmiczną gdzie przyjrzą się układowi Pyrocentrycznemu. Odwiedzą również dwór króla Jana III Sobieskiego, wezmą udział w wykopkach i dowiedzą się jak zwalczano żarłoczną stonkę.

W poznańskim muzeum macie szansę nie tylko poznać niezwykłą historię pyr, ale uczestniczyć w warsztatach dotyczących ich przyprawiana i pieczenia. Dodatkowo muzeum oferuje możliwość przebrania się w stroje z różnych epok historycznych i zapozowania w nich w towarzystwie nieodłącznej pyry! Chcecie zobaczyć próbki tych wyczynów? Oto one:

Macie ochotę na bliskie spotkanie z pyrami? Zapraszamy do Muzeum Pyry!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE