Przy ulicy Wołyńskiej powstanie nowy chodnik!

2021-10-13 8:29
Nowy chodnik powstanie przy ul. Wołyńskiej w Poznaniu
Autor: Poznan.pl Nowy chodnik powstanie przy ul. Wołyńskiej w Poznaniu

Na kolejnej części ul. Wołyńskiej poprawi się komfort przemieszczania się pieszych. We wtorek, 12 października, rozpoczął się remont na odcinku pomiędzy ul. Szydłowską, a posesją nr 28 (po stronie wschodniej).

Będzie to kontynuacja prac z ubiegłego roku. Wówczas nowa nawierzchnia została położona od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego. Ta część była w najgorszym stanie dlatego wyremontowano ją jako pierwszą.

Od wtorku, 12 października, zgodnie ze wskazaniem Rady Osiedla Sołacz, prace będą prowadzone na kolejnym fragmencie. Usunięta zostanie stara, zniszczona nawierzchnia i w jej miejsce ułożona nowa. Poprawi to komfort przemieszczania się pieszych oraz estetykę okolicy.

Prace potrwają do 29 października. Pieszych, rowerzystów i kierowców prosimy o zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE