Przewoził dodatkowego pasażera w aucie, ten siedział na… DREWNIANYM KRZEŚLE! [ZDJĘCIA]

2021-02-23 15:16 DR
Krzesło jako dodatkowe wyposażenie w samochodzie...
Autor: Komenda Miejska Policji w Poznaniu Krzesło jako dodatkowe wyposażenie w samochodzie...

Policjanci dosłownie - jak sami mówią - przecierali oczy ze zdumienia! W samochodzie, który zatrzymali do kontroli kierowca postanowił “dołożyć” sobie miejsce dla pasażera. Nie był to jednak oryginalny, przystosowany do samochodu i - co najważniejsze - bezpieczny fotel, a zwykłe, drewniane krzesło kuchenne! Musicie to zobaczyć!

Myśleliśmy, że naszej redakcji nie zaskoczy już nic. Przez lata pracy zobaczyliśmy naprawdę wiele. Nie wszystkim mogliśmy się z Wami podzielić. Bez wątpienia w takiej samej sytuacji są policjanci. W ich codziennej pracy liczy się nie tylko efektywność, ale też dyskrecja. Jednak tej akcji nie mogli nie nagłośnić. Jest bowiem tak absurdalna, a zarazem niebezpieczna, że trzeba uczulić innych “geniuszy motoryzacji”, by niektórych pomysłów nie wprowadzali w życie. 

Co odkryli policjanci podczas służby? Jaką karę otrzymał kierowca “urządzonego na miarę” pojazdu? Przeczytajcie więcej w artykule poniżej. 

Raport z Anteny 23.02

O sprawie Komenda Miejska Policji w Poznaniu poinformowała w swoich mediach społecznościowych. 

Na ten widok... policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sami przecierali oczy ze zdziwienia. Zatrzymany do kontroli kierowca przewoził więcej pasażerów, niż powinien. Ponadto, auto miało niesprawne światła, uszkodzone lusterko i brak aktualnych badań technicznych.  44-latek został ukarany mandatami, a za zły stan techniczny pojazdu, mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny