Przetarg na wykonawcę domu opiekuńczo-wychowawczego na ul. Perzyckiej

2020-02-17 11:41
Placówki opiekuńczo-wychowawcze na ul. Pamiątkowej
Autor: PIM/mat.pras Placówki opiekuńczo-wychowawcze na ul. Pamiątkowej

Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły przetarg na wykonawcę domu opiekuńczo-wychowawczego na ul. Perzyckiej na Ławicy. Oferty można składać do 28 lutego.

Przy ulicy Perzyckiej na Ławicypowstanie dom opiekuńczo-wychowawczy​. Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły przetarg na wykonawcę projektu. Budynek będzie miał dwa piętra i pomieści 14 wychowanków.

Na piętrze mają być pomieszczenia mieszkalne, jedno i dwuosobowe pokoje razem z węzłami sanitarnymi - mówi Grzegorz Buchert z PIMu. Obok placówki opiekuńczo-wychowawczej powstanie drugi budynek przeznaczony na administrację

Na parterze część administracyjna. Na piętrze mają się znaleźć strefa pedagogiczna z gabinetami pedagoga, psychologa, logopedy i pracownika socjalnego.

Budynek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Jego budowa planowana jest na kwiecień. Inwestycja ma być gotowa wiosną przyszłego roku. Do budynku przeniosą się wychowankowie Centrum Wspierania Rodzin "Swoboda".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE