Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące nr 38 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

i

Autor: Ewa Stefanowicz

Poznańskie liceum najbardziej przyjazną​ szkołą dla osób LGBT+ w kraju

2022-05-19 16:22

Poznańskie liceum najbardziej przyjazną​ szkołą dla osób LGBT+ w kraju. Chodzi o 38 Dwujęzyczne LO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Poznaniu. Ranking opiera się wyłącznie na opiniach uczniów, którzy mogą zgłosić swoją szkołę. Im więcej pozytywnych opinii tym większe szanse na wygraną.

Poznańskie liceum najbardziej przyjazną​ szkołą dla osób LGBT+ w kraju. Chodzi o 38 Dwujęzyczne LO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Poznaniu.

Ranking pokazuje w których placówkach uczniowie i uczennice LGBT+ czują się dobrze. To właśnie oni zgłaszają swoje placówki, wystawiają im opinię i głosują. Licealiści z 38 Dwujęzycznego LO nie mieli wątpliwości, że ich placówka zasługuje na głos.

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Dyrektorką szkoły jest Elżbieta Marciniak, która nie kryła zaskoczenia wyróżnieniem. Podkreśla, że to zasługa uczniów obdarzonych wyjątkową empatią.

Ewa Stefanowicz odwiedziła zwycięską szkołę. Posłuchajcie:

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY. Szkoła najbardziej przyjazna społecznościLGBT+ w Polsce

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE