Daria Zawiałow

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Karol Gustavv Małecki

Juwenalia 2024

Poznańskie Juwenalia bez Darii Zawiałow. Wokalistka odwołała swój występ z powodu choroby. Co na to internauci?

2024-05-15 10:44

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych studenckich imprez - Juwenalia Poznań 2024, które startują już 23 maja. Zaledwie kilka dni przed wydarzeniem, organizatorzy opublikowali zaskakującą informację. Daria Zawiałow nie wystąpi podczas tegorocznych Juwenaliów. Znamy przyczynę tej nagłej decyzji.

Juwenalia 2024 w Poznaniu. Kiedy?

Juwenalia 2024 w Poznaniu odbędą się w dniach 23-25 maja. Przed nami moc atrakcji. Jednak 15 maja w środowe przedpołudnie, organizatorzy przekazali zaskakującą informację. Jedna z głównych gwiazd Juwenaliów - odwołuje swój koncert.

Juwenalia Poznań 2024. Daria Zawiałow odwołuje swój występ

Podczas tegorocznej imprezy studenckiej w Poznaniu wystąpią: PRO8L3M, Zeus, Kult, a w piątek 24 maja ze sceny mieliśmy usłyszeć Darię Zawiałow - niestety tak się nie stanie.

- Z przykrością informujemy, że koncert Darii Zawiałow, który miał się odbyć 24 maja podczas tegorocznych Juwenaliów Poznań, został odwołany przez artystkę z powodu przedłużającej się choroby krtani. Wiemy jak bardzo zarówno Wy jak i Daria czekaliście na ten koncert. Daria, życzymy dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia! - napisali organizatorzy.

O tym, że artystka zmaga się z poważną infekcją gardła wiadomo już od dawna. Zawiałow systematycznie w swoich mediach społecznościowych, informuje fanów o stanie swojego zdrowia, a także podaje informacje o odwoływanych koncertach... Poznań jest jednym z wielu miast, gdzie Daria nie wystąpi.

Kto zastąpi lukę w programie po Darii Zawiałow? - Już wkrótce podamy informację kto uzupełni piątkowy line-up na scenie głównej - napisali organizatorzy.

Internauci pod postem o odwołanym koncercie, podają własne propozycje wokalistów, którzy zastąpiliby Darię Zawiałow. Padały takie nazwiska: Mery Spolsky, Kwiat Jabłoni lub raper Gibbs. Jednak nie obyło się także bez zapytań o zwrot biletów. Wiele osób twierdzi, że kupiło wejściówkę, tylko ze względu na występ wokalistki.

Kogo zobaczymy na scenie zamiast Darii Zawiałow? Czekamy na oficjalny komunikat.

Zobaczcie zdjęcia z Juwenaliów 2023:

Juwenalia Krakowskie 2023. Tak bawiliśmy się w czwartek Strefie Plaża