Policjanci poszukują kierowcy tego audi

i

Autor: Policja Poznań Policjanci poszukują kierowcy tego audi

Poznańscy policjanci szukają świadków śmiertelnego wypadku drogowego

2021-06-18 14:04

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia br. w Poznaniu. Śledczy proszą o kontakt świadka wypadku, który poruszał się czarnym samochodem marki Audi A6 i może posiadać istotne informacje na temat tego zdarzenia. Wszystkich, którzy mogą wskazać właściciela pojazdu, lub miejsce ewentualnego postoju samochodu proszeni są o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, prowadzą śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia br. około godz. 20.00 w Poznaniu na ulicy Kazimierza Wielkiego.

Tam, podczas zmiany pasa ruchu doszło do zderzenia kierującego samochodem marki Audi A6 kombi, koloru czarnego z kierującym motocyklem. Następnie uczestnicy zdarzenia pojechali w kierunku Mostu Św. Rocha, ścigając się po torowisku tramwajowym, po czym kierujący motocyklem zderzył się z samochodem marki Peugeot. W wyniku poniesionych obrażeń motocyklista poniósł śmierć na miejscu. 

Raport z anteny 18.06, godz.10

Policjanci proszą o kontakt kierującego lub użytkownika czarnego samochodu marki Audi A6 kombi, który może mieć istotne informacje dla prowadzonego śledztwa. Ponadto funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą wskazać kierującego tym pojazdem lub miejsce ewentualnego postoju samochodu. 

Można się zgłaszać osobiście do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu na ulicy Szylinga 2 pokój 32 lub telefonicznie -  nr 47 77-136-15, 47 77-130-90, (w godz. 7.00-15.00) lub 47 77-156-13 – czynny całą dobę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE