Poznanianka brązową medalistką MŚ w nurkowaniu swobodnym! [POSŁUCHAJ ROZMOWY]

2022-07-02 16:29
nurkowanie swobodne
Autor: Lucyna Kicinska

7 minut 14 sekund - tyle wytrzymała pod wodą Agnieszka Kalska na Mistrzostwach Świata w Bułgarii! Tym samym poznanianka wywalczyła brązowy medal w nurkowaniu swobodnym! Wzięła ona udział w konkurencji wstrzymywania oddechu na czas.

Poznanianka brązową medalistką Mistrzostw Świata w nurkowaniu swobodnym! Jeden z krążków zdobytych na zawodach w Bułgarii przez Polaków wywalczyła Agnieszka Kalska! Wzięła ona udział w konkurencji wstrzymywania oddechu na czas.

Było to 7 minut i 14 sekund. Bardzo cieszy mnie ten rezultat, bo był on najdłuższym wstrzymaniem oddechu podczas zawodów i w ten sposób poprawiłam swój rekord życiowy sprzed 3 lat

Agnieszka Kalska na co dzień jest również trenerką tej dyscypliny sportu. W tym roku świętuje ważną dla siebie datę.

Właśnie tego dnia, kiedy podejmowałam próbę wstrzymywania oddechu w Burgas, podczas Mistrzostw Świata, upłynęło dokładnie 10 lat od pierwszego wstrzymania oddechu, takiego świadomego, jako freediverka.

W Mistrzostwach Świata w Bułgarii wzięły udział również osoby, które na co dzień trenują pod czujnym okiem medalistki.

Posłuchaj rozmowy z Agnieszką Kalską
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE