Poznań: Za oddanie krwi DARMOWY POSIŁEK W RESTAURACJI!

2021-08-20 17:26
Restauracja / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Restauracja / zdjęcie ilustracyjne

W Poznaniu ruszyła wyjątkowa akcja, Krwiożercy. W jej ramach osoby, które oddadzą krew mogą liczyć na darmowy posiłek w jednej z wybranych restauracji. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na naszej stronie internetowej.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu nieustannie apeluje o oddawanie krwi. Często zdarza się bowiem, że zapasy poszczególnych grup tego życiodajnego płynu są na wyczerpaniu. W zmotywowaniu mieszkańców Poznania do oddawania krwi ma zachęcić akcja “Krwiożercy”. 

To oddolny ruch lokalnych miejscówek nagradzający wszystkich, którzy od lipca do września oddadzą krew. wystarczy, że odwiedzicie miejsca z poniższej listy, okażecie dowód przekazania krwi, a otrzymacie danie lub napój w prezencie

czytamy na kulinarnym blogu mytujemy.pl

Lot nad rondem w Nowej Soli

Na darmowy posiłek lub napój może liczyć każdy, kto oddał krew pełną (organizatorzy zakładają, że nie osocze ani płytki krwi, ale - jak mówią - można to naciągać wg własnego uznania) od początku lipca do końca września 2021.

Niezależnie od tego ile razy w okresie 3 miesięcy oddawało się krew, z promocji można skorzystać w każdym biorącym udział lokalu JEDEN RAZ.

A jak weryfikowany jest fakt bycia dawcą? Goście przynoszą ze sobą wydane zaświadczenie o dniu wolnym w pracy w zamian za krwiodawstwo (alternatywnie, pieczątki w starych książeczkach lub inne zaświadczenie z punktu krwiodawstwa).

Lista restauracji biorących udział w projekcie cały czas się powiększa. Na bieżąco aktualizowana jest ona W TYM MIEJSCU

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE