Poznań: WORD wznawia egzaminy na prawo jazdy! Jednak nie na wszystkie kategorie!

2020-04-24 15:30
WORD Poznań
Autor: Google Street View WORD Poznań

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu podjął decyzję o wznowieniu egzaminów na prawo jazdy. Dotyczy to jednak wybranych kategorii. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu poinformował o wznowieniu egzaminów na prawo jazdy. Zapisy wznowione zostaną w poniedziałek, 27 kwietnia. Dotyczy to jednak tylko wybranych kategorii. Zapisać będzie można się na egzamin w kategoriach A, A1, A2, AM, B+E, C, C+E, D. Zapisy na egzaminy odbywać się będą wyłącznie przez Internet za pośrednictwem systemu InfoCar.

Egzaminy w poznańskim WORD odbywać się będą z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Wszystkie opłaty wniesione na egzaminy, które zostały odwołane przez WORD, zachowują ważność i będą dostępne w trakcie rezerwacji terminu egzaminu w systemie Info-Car. Przypominamy o obowiązku posiadania maseczki oraz rękawic ochronnych. Na egzamin kat. A, A1, A2, AM należy zabrać ze sobą własny kask. Na terenie WORD przebywać mogą jedynie osoby zapisane na egzamin

czytamy w oświadczeniu poznańskiego WORD-u.

Nadal nie będą przeprowadzone egzaminy w najpopularniejszej kategorii B (samochód osobowy). Nie będzie też egzaminów w kategorii T (ciągnik rolniczy z przyczepami). O wznowieniu zapisów na te kategorie WORD ma poinformować w odpowiednim czasie.

Skontaktuj się z nami - Poznań
Autor: ESKA POZNAŃ Skontaktuj się z nami - Poznań
Zimne stopy i dłonie. Posłuchaj, co mogą oznaczać. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
COŚ DOBREGO #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE