Poznań: Półmaraton dopiero w PRZYSZŁYM ROKU! Jest NOWA DATA biegu!

2020-03-26 10:45 DR
Nowy termin półmaratonu
Autor: mat.pras. Nowy termin półmaratonu

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, które są organizatorem poznańskiego półmaratonu poinformowały właśnie o nowej dacie imprezy. Bieg musiał zostać przełożony w związku z koronawirusem.

Poznański Półmaraton nie odbędzie się w 2020 roku! Taką decyzję podjęli organizatorzy biegu. Wcześniej musieli oni przełożyć imprezę ze względu na rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Nowa data poznańskiego półmaratonu to 18.04.2021 roku.

Powyższa decyzja podyktowana jest kilkoma czynnikami. Jednym z ważniejszych jest chęć kooperacji z innymi organizatorami biegów w Polsce, a co za tym idzie - nie dublowanie biegów w tych samych terminach. Rozważaliśmy termin 17-18 października 2020r. jednak ze względu na odbywające się w ww. weekend imprezy: 21. PKO Poznań Maraton, Mistrzostwa Świata w Półmaratonie w Gdyni oraz Półmaraton Królewski w Krakowie nie zdecydowaliśmy się na taki krok, by nie zmuszać biegaczy do wyboru pomiędzy tymi prestiżowymi imprezami biegowymi. Kolejnym ważnym powodem, który wpłynął na odstąpienie od organizacji Półmaratonu w terminie 17-18.października 2020, były prośby wielu biegaczy, które docierały do nas poprzez social media, maile oraz telefony, by właśnie nie organizować Półmaratonu w ww. terminie. Nasze biegi organizujemy dla zawodników, których głos jest dla nas ważny i zawsze, gdy to możliwe, bierzemy go pod uwagę, ponieważ każdy z biegaczy jest nieodłączną częścią Poznań Półmaratonu i Poznań Maratonu

czytamy w komunikacie biura półmaratonu.

Nowa data poznańskiego półmaratonu
Autor: mat.pras. Nowa data poznańskiego półmaratonu

Półmaraton Poznań: BĘDĄ ZWROTY OPŁAT STARTOWYCH

W pierwszej kolejności (od 27.03.2020r.) zwrot opłat startowych otrzymają osoby, które uiściły opłatę poprzez system płatności PayU oraz w formie „kup na prezent”. W dalszej kolejności (do 30.04.2020r.) zwrot opłat otrzymają osoby, które uiściły opłatę bezpośrednio na konto Organizatora.

Osoby, które wniosły opłatę w formie:

  • przelewu zbiorczego
  • przelewu indywidualnego
  • wpłaty za pośrednictwem poczty
  • wpłaty gotówki dokonanej w siedzibie POSiR
  • oraz nabyły pakiet startowy poprzez opcję „przekaż numer”

proszone są o przesłanie na adres e-mail: zwroty@halfmarathon.poznan.pl

  • numer zgłoszenia
  • numer startowy
  • numer konta bankowego

Uwaga: osoby, które już wcześniej przysłały wyżej wymienione informacje na wspomniany powyżej adres e-mail nie muszą tego robić ponownie.

ZOBACZ TAKŻE:

Szpital w Kaliszu zamknięty przez koronawirus

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.