Poznań zdj. uniwersalne

i

Autor: Unsplash

Poznań: kluby go-go od września mają zniknąć ze Starego Rynku

2022-06-02 16:16

To ostatnie miesiące klubów go-go na starym rynku. Przyjęte przez władze Poznania przepisy oficjalnie zabraniają prowadzenia tego typu działalności w ścisłym centrum.

Kluby go-go mają czas do września, żeby opuścić Stary Rynek. Władze miasta walczyły o to latami. Przyjęta niedawno uchwała krajobrazowa ma być ostatecznym rozwiązaniem wizerunkowego problemu.

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

- Cały czas podkreślaliśmy, że nie toczymy batalii przeciwko klubom go-go jako takim. Bo zdajemy sobie sprawę, że takie działalności w Europie czy na świecie mają miejsce. Walczyliśmy natomiast o to, żeby narzędzia do strefowania tego typu działalności, żeby stworzyć pola, w których tę działalność możemy ograniczyć do minimum czy nawet do zera.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ

Mówi Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania.

Kiedy przepisy wejdą w życie, prowadzenie klubów go-go na terenie Starego Rynku będzie nielegalne. Właściciele tego typu przybytków będą wówczas musieli spodziewać się wizyt nie tylko policji, ale także Urzędu Skarbowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE