Poznań: Jest wyrok w sprawie dyrektora szkoły, który molestował uczennice!

Sąd
Autor: succo/Pixabay/cc0 Wydział Gospodarczy Sądu Okręgowego znowu będzie działał w Tarnowie

Sprawa swój początek ma w 2018 roku. Wtedy Zbigniew A. usłyszał zarzut molestowania dwóch uczennic. Później zaczęły zgłaszać się kolejne poszkodowane kobiety. W poznańskim sądzie zapadł wyrok w tej sprawie. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

2 lata i 10 miesięcy więzienia dla byłego dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu! Sąd skazał Zbigniewa A., któremu postawiono zarzuty dotyczące przemocy seksualnej m.in. wobec uczennic.

Sąd orzekł również wobec Zbigniewa A. 10-letni zakaz pracy w oświacie oraz zakazał mu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych. Ponadto musi on wypłacić zadośćuczynienia wszystkim sześciu ofiarom. Kwoty wahają się od 4 do 8 tysięcy złotych. Wyrok nie jest prawomocny.

Do zatrzymania Zbigniewa A. doszło w 2018 roku i usłyszał on wówczas zarzut molestowania dwóch uczennic. Po nagłośnieniu sprawy kolejne pokrzywdzone kobiety zaczęły zgłaszać się do prokuratury. Ta ustaliła, że były dyrektor poznańskiej szkoły molestował w sumie cztery uczennice i dwie inne kobiety.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce