Poznań: Be Happy Museum to RAJ dla miłośników selfie! [CENY, ATRAKCJA, MIEJSCE]

2020-05-28 14:29

Takiej atrakcji w Poznaniu jeszcze nie było. W stolicy Wielkopolski swoją działalność rozpoczęło Be Happy Museum. Niewątpliwie najlepiej poczują się w nim miłośnicy selfie, którzy prężnie działają w mediach społecznościowych. Jednak chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie… Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Spis treści

  1. Poznań Be Happy Museum – CO TO JEST?
  2. Poznań: Be Happy Museum – GDZIE JEST?
  3. Poznań: Be Happy Museum – CENY BILETÓW

W Be Happy Museum możecie poczuć się jak w bajkowej krainie. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że w Be Happy Museum można dosłownie oderwać się od rzeczywistości.

Poznań Be Happy Museum – CO TO JEST?

Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen zajmujących ponad 600 metrów kwadratowych – to sceneria, która przyprawia o zawrót głowy. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość ujęć. Fani Instagrama czy TikToka z pewnością zrobią furorę w sieci swoimi fotkami i filmikami, ale także przeżyją niezapomnianą przygodę i naładują akumulatory szczęścia. Tu wszystko jest słodko-bajkowo-pastelowe. Co ciekawe każda wizyta w muzeum może przynieść nowe doświadczenia, ponieważ ekspozycja będzie systematycznie zmieniania i wzbogacana o dodatkowe elementy.

Dzięki Be Happy Museum wspomnienia mają jeszcze bardziej wyrazisty kolor, a codzienność staje się słodsza. Nic więc dziwnego, że otwarciu naszej atrakcji towarzyszy tak ogromne zainteresowanie nie tylko fanów social mediów. Staramy się, by w każdej lokalizacji zaskoczyć odwiedzających czymś charakterystycznym dla danego miejsca. W Poznaniu nie zabraknie oczywiście słynnych koziołków. Pojawią się w zaskakującym stylu sweet art

zapowiada Jowita Pełczyńska, właściciel - pomysłodawca - projektant Be Happy Sweet Art & Illusion Museum.

Poznań: Be Happy Museum – GDZIE JEST?

Be Happy Museum znajduje się w Galerii Malta, która w swojej ofercie stawia przede wszystkim na oryginalne atrakcje wpisujące się w nowy trend tworzenia miejsc tzn. nowej generacji. Należą do nich bez wątpienia muzea selfie, które cieszą się na świecie ogromną popularnością. Inspiracją dla poznańskiej placówki były m.in. Trick Eye w Seulu oraz Selfie Factory w Londynie.

Nasi klienci poszukują nowych form zabawy i nowych wrażeń. Chcemy dotrzymać im kroku i zagwarantować rozrywkę idącą z duchem czasu. Kreatywne muzea, które pobudzają wyobraźnię, angażują i wykorzystują nowe technologie zdobywają coraz większą popularność. Jestem przekonany, że bajkowy świat Be Happy Museum, szczególnie w obecnym czasie, dostarczy odwiedzającym wiele radosnych chwil”

mówi Lech Polański, dyrektor Galerii Malta w Poznaniu.

Poznań: Be Happy Museum – CENY BILETÓW

Za wstęp do Be Happy Museum trzeba zapłacić. Dużo? Mało? Oceńcie sami!

  • Bilet normalny – 30 zł
  • Bilet ulgowy – 25 zł
  • dzieci poniżej 3 roku życia wchodzą za darmo pod opieką dorosłych
Posłuchaj, jak wygląda dieta przy podwyższonym poziomie trójglicerydów. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Dlaczego pszczoły są tak ważne? Miodobranie w Lublinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE