Mapa fyrtla Garbary

i

Autor: Urząd Miasta Poznania

Powstała mapa fyrtla Garbary

2023-02-08 16:03

Dzięki mapie można łatwiej dotrzeć do najciekawszych atrakcji turystycznych na Garbarach i poznać ich historię, ale jak zauważają twórcy przewodnika, nie samą historią Garbary żyją.

Jeśli szukacie atrakcji turystycznych, czy lokalnych przedsiębiorców na Garbarach pomoże wam w tym mapa "Fyrtel Garbary".

Co może ludziom być potrzebne, to chcemy pokazać, więc klucz jest bardzo prosty, są sklepy, są warsztaty, są galerie, jeżeli chcemy do takiej dotrzeć, kupić dzieło sztuki albo ją obejrzeć. Jest tutaj naprawdę wszystko.- Mówi Marcin Muth z Fundacji Zapis.

Przewodnik pomaga nie tylko znaleźć drogę, ale także lepiej poznać historię danego miejsca.

Mapa Garbar- ta, która się teraz ukazała, jest jednym z takich elementów tworzenie tej przestrzeni bardziej przyjazną, ale też znaną dlatego, że to, co jest znane, jest nam milsze.

Mapy są darmowe, możecie je dostać w Centrum Informacji Kulturalnej oraz u wybranych przedsiębiorców działających na Garbarach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE