Poszukiwany ws. podwójnego zabójstwa zgłosił się na komendę

i

Autor: Wielkopolska Policja Poszukiwany ws. podwójnego zabójstwa zgłosił się na komendę

Pilne

Poszukiwany ws. podwójnego zabójstwa zgłosił się na komendę

24-latek, podejrzany o podwójne zabójstwo, sam głosił się do komendy policji w Międzychodzie - informuje Polska Agencja Prasowa.

Wielkopolskie: 24-latek sam zgłosił się na komendę. Jest podejrzany o podwójne zabójstwo

Poszukiwany 24-latek - w związku z dwoma zabójstwami - w czwartek, 30 marca, wieczorem zgłosił się do komendy policji w Międzychodzie – powiedziała Polskiej Agencji Prasowej Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. Przypomnijmy, że mężczyzna był poszukiwany od środy. W najbliższym czasie zostanie on doprowadzony do prokuratury w Poznaniu.

Przypomnijmy, że w środę - 29 marca - na terenie powiatu międzychodzkiego doszło do podwójnego zabójstwa. W trakcie gaszenia pożaru mieszkania w miejscowości Muchocin strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. 

Według ustaleń śledczych ten sam mężczyzna miał potem zabić 45-letnią kobietę w jej mieszkaniu w Międzychodzie. - Po dokonaniu obydwu zabójstw 24-latek porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu - informowała Iwona Liszczyńska. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE