Poszukiwania Natalii Lick trwają. Policja: Skupiamy się wyłącznie na zgłoszeniach

2021-03-30 12:44 marc
Natalia Lick
Autor: KPP Poznań Natalia Lick

Już od ponad miesiąca trwają poszukiwania Natalii Lick. 19-latka ostatni raz widziana była wieczorem w czwartek 25 lutego. Od tego czasu ślad po niej zaginął. Policja poinformowała, iż obecnie działania policyjne ograniczają się już do badania zgłoszeniach i doniesieniach.

19-letnia Natalia Lick ostatni raz widziana była wieczorem w czwartek 25 lutego. Wtedy, wraz ze znajomymi i ich psem spacerowała po osiedlu Powstań Narodowych. Wszystko wskazuje na to, że później wróciła do swojego mieszkania na osiedlu Oświecenia. Kiedy 26 lutego o około godziny 6.00 do domu z pracy wrócił jej ojciec, nie zastał nikogo w domu. Drzwi do mieszkania były otwarte. W mieszkaniu znalazł telefon i dokumenty należące do córki. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia, prawdopodobnie posiadała przy sobie materiałową torbę.

W akcje zaangażowały się służby mundurowe oraz społecznicy. - Będziemy do skutku sprawdzali i analizowali wszystkie przesłanki. Chwilowo musimy jednak ograniczyć przeczesywanie terenów nadwarciańskich, bo od tygodni nie mamy przełomu. Skupiamy się teraz wyłącznie na zgłoszeniach i doniesieniach - skomentował rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Każdego kto od chwili zaginięcia widział 19-latkę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu pod nr tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl