Poznań

i

Autor: Unsplash

Ponad 10 tysięcy poznaniaków ma już kartę OK Poznań! Czy wato ją posiadać?

2022-05-23 16:19

Ponad 10 tysięcy poznaniaków korzysta z karty OK Poznań! Znajdziecie tam ponad 160 zniżek. Oferty związane z wypoczynkiem, rozrywką czy edukacją. Są one skierowane do tych osób, które rozliczają podatki w Poznaniu.

Ponad 10 tysięcy poznaniaków ma już kartę OK Poznań! Mogą oni korzystać z ponad 160 zniżek. Część atrakcji jest darmowych, inne z 5 czy nawet 30 procentowym rabatem. Są one skierowane do tych osób, które rozliczają podatki w Poznaniu.

Znajdziemy tutaj oferty rekreacyjne dla osób, które lubią uprawiać sport, są zainteresowane restauracjami czy też klubami. Są też liczne programy edukacyjne czy też kosmetyczne, więc jest ich bardzo dużo

mówi nam Iwona Matuszczak-Szulc z Urzędu Miasta. Z kolei według radnego Prawa i Sprawiedliwości, Michała Grzesia proponowane zniżki nie są dla poznaniaków atrakcyjne:

Zrzucimy złotówkę i niech się biją o te zniżki. Nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby po pierwsze, docenić tych, którzy tutaj dofinansowują inwestycje, a po drugie też zachęcić innych do tego, żeby podatki w Poznaniu płacili. Tym, co ta karta proponuje, nie zachęcimy.

Zdaniem radnego zniżki dla osób rozliczających podatki w Poznaniu powinny być większe. Jeśli nie ma na to pieniędzy, należy podwyższyć ceny biletów dla tych, którzy nie rozliczają tu podatków.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?