Policjanci ze Starego Miasta poszukują tego mężczyzny? WIDZIAŁEŚ? ZADZWOŃ!

2021-01-13 7:30 MARC
Policjanci poszukują tego mężczyzny
Autor: Policja Poznań

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie narażenia mężczyzny na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Do zdarzenia doszło 11 września 2020 r. przy ul. Św. Marcin w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci ze Starego Miasta prowadzą postępowanie w sprawie narażenia mężczyzny na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu poprzez dwukrotne uderzenie w głowę. Do zdarzenia doszło 11 września 2020 r. około godziny 23.55 przy zbiegu ul. Św. Marcin, a Kościuszki w Poznaniu. Tam, mężczyzna którego wizerunek zarejstrowały kamery monitoringu podszedł do pokrzywdzonego i uderzył go dwa razy w głowę. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna został ciężko ranny.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto.

Można zgłaszać się osobiście w siedzibie jednostki przy Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu, mailowo na adres: dyzurny.poznan-stare-miasto@po.policja.gov.pl lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 124 11 lub 112. Policja zapewnie anonimowość.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Dom trzęsie mi się przez nową obwodnicę