Pobili się podczas pierwszego tańca

i

Autor: pixabay.com/grupa5d

WESELE

Nietypowy występ młodej pary. Pobili się w trakcie pierwszego tańca. To nagranie robi furorę [FILM]

2023-06-09 8:43

Klaudia i Maciej postanowili zaskoczyć weselnych gości podczas swojego pierwszego tańca. Świeżo upieczeni małżonkowie...pobili się na parkiecie! Wszystko to przy dźwiękach Linkin Park.

Bójka podczas pierwszego tańca

Nietypowy pierwszy taniec Klaudii i Macieja. Gdy z głośników popłynęły dźwięki wybranego przez nich utworu, para młoda założyła rękawice bokserskie i...stoczyła ze sobą pojedynek. Wesele odbyło się w Gwarku na Mazurach. Lokal podzielił się nagraniem w mediach społecznościowych.

Bójka podczas pierwszego tańca. Skąd pomysł?

Okazuje się, że młodzi małżonkowie trenują sporty walki. Stąd pomysł na pierwszy taniec. - Tam się poznali, a większość gości również owe sporty walki uprawia, więc sam pokaz był jak najbardziej adekwatny do całego klimatu imprezy. Miało być coś innego i było - przekonuje w komentarzu jeden z internautów.

Bójka podczas pierwszego tańca. Komentarze internautów

Sporo komentarzy pod nagraniem było jednak niezbyt przychylnych. - Porażka, nie ta okazja - napisała pani Monika. - Nie nazwałabym tego tańcem - dodała pani Kasia. - Podobają mi się oryginalne rzeczy, ale boks na weselu. Taka symbolika walki ze sobą, przemocy i pokazania "że kobieta rządzi w domu" słabizna - oceniła pani Magda.

Piosenki na pierwszy taniec. Nowoczesne hity, które można zagrać na weselu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE