Wyścig Autostopem

i

Autor: Wyścig Autostopem

Po dwóch latach przerwy powraca Wyścig Autostopem!

2022-04-01 12:28

W majówkę pół tysiąca osób w jednym momencie ruszy autostopem z Poznania do Chorwacji! Wystarczy mieć chęci, spakować plecak, znaleźć kompana i zgłosić się na wyścig. Zapisy wciąż trwają. To świetna okazja, by przeżyć przygodę.

Po dwóch latach przerwy powraca Wyścig Autostopem! Chętni mogą wybrać się w podróż z Poznania do Chorwacji!

W majówkę, w tym roku 500 osób ruszy w dwuosobowych zespołach na południe Chorwacji, po to, żeby przeżyć przygodę

mówi nam Paweł Pomin z Wyścigu Autostopem. I dodaje, że tego typu podróż jest nie do zaplanowania. Przewiduje, że zwycięzcy przyjadą do Chorwacji w mniej niz dobę. Zazwyczaj wyścig wygrywają dziewczyny, którym prościej złapać stopa. Jednak standardowo uczestnicy pojadą około 2-3 dni.

Na pewno każdy, kto będzie chciał, dojedzie. Statystycznie któryś samochód zatrzyma się. Jak nie pierwszy, piaty to czterdziesty, ale na pewno znajdzie się jakiś kierowca, który zabierze nas do kolejnego punktu.

W Chorwacji czeka na autostopowiczów szereg atrakcji. Uczestnicy wyścigu wyruszą w sobotę, 30 kwietnia z centrum Poznania. Zapisy na zmagania trwają. Szczegóły znajdziecie na stronie: wyscigautostopem.pl.

Gorąca 20 - jak dobrze znasz hity z notowania?

Pytanie 1 z 10
Dokończ hit Maty: Jak Scooby i Kudłaty wpadłaś w tarapaty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE