KontenerART będzie funkcjonować przez całe lato.

i

Autor: MOs810/Wikimedia Commons KontenerART będzie funkcjonować przez całe lato.

Pierwsze miejscówki nad Wartą już działają, inne otworzą się za chwilę

2022-04-21 15:22

W tym sezonie przygotowanych jest 8, dobrze znanym już poznaniakom, lokalizacji.

Już można wpaść do Starego Portu przy ulicy Estowskiego.

Wiemy, że od 29 kwietnia Rojber Plaża zaplanowała swoje otwarcie. Natomiast od 22 kwietnia zainauguruje swoje otwarcie Kontener.Art oraz Nurt. W przypadku pozostałych proponujemy śledzić ich profile społecznościowe. 

- mówi Magda Albińska z Urzędu Miasta i dodjae, że przy ulicy Piastowskiej będzie działać Wilda Eco Village, a Dawna Plaża Rataje zamieni się w Wartę Chill Sport Bar and Show.

Urzędnicy przypominają, że każdego najemcę będzie obowiązywała cisza nocna.

Gdy wynajmujący nie będzie przestrzegał tych przepisów, miasto może rozwiązać umowę, bądź odciąć źródło prądu. Współpracujemy z policją, która raz w miesiącu przesyła informacje o czynnościach na terenach nadrzecznych, również przesyła raporty dotyczące przestrzegania ciszy nocnej. 

Teraz przygotowywany jest przetarg na dwie kolejne miejscówki nad Wartą.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE