Otwarcie Poznańskiej Bazy Nurkowej nad Jeziorem Strzeszyńskim!

2021-10-15 8:25
Otwarcie Poznańskiej Bazy Nurkowej
Autor: POSIR Otwarcie Poznańskiej Bazy Nurkowej

W sobotę, 16 października nad Jeziorem Strzeszyńskim Klub Płetwonurków LOK Orka Poznań zainauguruje działalność Poznańskiej Bazy Nurkowej. W programie między innymi pokazy płetwonurkowe, ratownictwa wodnego oraz pierwszej pomocy.

Nowo uruchomiona baza nurkowa pozwoli na rozwijanie posiadanych umiejętności, jak również rozpoczęcie przygody z podwodnym światem. Będzie miejsce szkolenia kadr płetwonurkowych, a także nurkowania rekreacyjnego.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 16.00. Miejsce: okolice kąpieliska na Strzeszynku, ul. Koszalińska 15.

Tradycje płetwonurkowania swobodnego w Poznaniu sięgają blisko 70 lat. Obecnie w naszym regionie nurkowanie jest jedną z coraz częściej wybieranych form aktywności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ o USA. Co wiesz o Stanach Zjednoczonych?

Pytanie 1 z 15
Który stan USA jest największy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE