Lodowisko na placu Wolności

i

Autor: Poznan.pl

Ostatnie dni zimowych ferii. Do kiedy w centrum działają lodowiska?

2023-02-08 14:23

To już ostatnie dni zimowych ferii, już niebawem uczniowie będą musieli wrócić do szkolnych ławek. Jednak na razie mogą one korzystać z zimowych atrakcji. W centrum do dyspozycji są lodowiska. Warto jednak się pośpieszyć, jedno z nich niebawem zakończy już swoją działalność.

Przez 7 dni w tygodniu amatorzy łyżwiarstwa mogą korzystać z lodowiska. Jest ono czynne od poniedziałku do czwartku i w niedziele w godz. 11:00-21:00, zaś w piątki i soboty od godz. 11:00 do 22:00. Dwugodzinny bilet normalny kosztuje 25 zł, a ulgowy 20 zł. Organizatorzy przewidzieli jednak wiele promocji. 

W poniedziałki w godz. 11:00-12:00 dzieci mogą poślizgać się za darmo. Dodatkowo tego dnia bilety normalne i ulgowe będą tańsze o 5 zł. W czwartki zaś studenci mogą nabyć wejściówkę w cenie biletu ulgowego (20 zł). Przewidziano także zniżki dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia. 

Dla początkujących łyżwiarzy przygotowano ofertę darmowych lekcji. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 19:00 (obowiązują wejściówki na lodowisko). 

Najmłodsi - co sobotę (od 14 stycznia) - o godz. 14:00 mogą zobaczyć spektakle, a w niedziele wziąć udział w spotkaniu z Elzą z filmu "Kraina lodu" na lodowisku. W czwartki z kolei o godz. 19:00 organizatorzy zapraszają na ICEparty na lodzie. Wszystko to czeka na mieszkańców do 26 lutego. 

Do 14 lutego działa także lodowisko na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Znajduje się tam także Młyńskie Koło oraz stoiska z rozgrzewającymi napojami i lokalnymi przekąskami. Wszystko to w ramach "Zimowiska pod Iglicą", które czynne jest od poniedziałku do - niedzieli w godz. 11:00-21:00 (w piątki i soboty do 22:00). Ponadto w każdy piątek i sobotę w godz. 19:00-21:00 na lodowisku odbywa się dyskoteka.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE