Złodziej artykułów higienicznych z Poznania

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Poznaniu Złodziej artykułów higienicznych z Poznania - zdjęcie z nagrania z monitoringu

Policja

Okradł poznańską drogerię z artykułów higienicznych. Opublikowano jego wizerunek

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto od ponad 3 miesięcy poszukują mężczyzny, który ukradł w jednej z poznańskich drogerii artykuły higieniczne o łącznej wartości ponad 500 złotych.

Złodziej z drogerii z Poznania

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu, funkcjonariusze z komisariatu Poznań - Nowe Miasto poszukują mężczyzny, który 12 grudnia 2022 roku okradł drogerię przy ulicy Skibowej. Zachowały się na szczęście nagrania z kamer monitoringu, dzięki którym policjanci mają wizerunek mężczyzny.

Okradł drogerię z artykułów higienicznych

Jak przekazują funkcjonariusze, mężczyzna miał okraść drogerię z artykułów higienicznych o łącznej wartości ponad 500 złotych. Policja poszukuje mężczyzny nagranego przez kamery monitoringu i prosi o kontakt w tej sprawie, jeśli ktoś rozpoznaje podejrzanego ze zdjęcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE