Od wtorku zmienia się trasa nocnego tramwaju. Sprawdź, gdzie pojedziemy

2020-12-15 7:22 marc
Nocny tramwaj linii 201
Autor: UM Poznań

W związku z koniecznością naprawy torowiska na Trasie Kórnickiej, zmiana się rozkład linii tramwajowej nr 201. Od wtorku, 15 grudnia aż do odwołania będzie on jeździł inną trasą. Zobacz jaką!

Od wtorku 15 grudnia nocny tramwaj w Poznaniu linii 201 kursować będzie inną trasą. Wszystko związane jest z koniecznością naprawienia torowiska na Trasie Kórnickiej. Dlatego też nocny tramwaj nie będzie tutaj jeździł. Na razie nie podano daty, jak długo nocny tramwaj jeździć będzie po zmienionej tasie. Jak więc wyglądać będzie zmieniona trasa tramwaju linii 201?

Zmieniona trasa nocnej linii tramwajowej nr 201:

OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Fredry - Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - rondo Rataje - Zamenhofa - rondo Starołęka - rondo Żegrze - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - FRANOWO.

Jednocześnie zmieniają się zasady funkcjonowania przesiadek pomiędzy pojazdami linii 201/231 a 237 w obu kierunkach. Od nocy 15/16 grudnia odbywać się one będą na rondzie Rataje, a nie jak do tej pory, na węźle "Kórnicka".Załączniki

Akcja Zakładu Karnego w Siedlcach pt. "Choinka dla medyka"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE