W Poznaniu od rana są problemy z działanią sygnalizacji świetlnej

i

Autor: Poznan.pl

Od rana poważna awaria sygnalizacji świetlnych. Wiele z nich nie działa!

2022-10-27 8:26

Od wczesnych godzin porannych w Poznaniu na wielu ulicach i skrzyżowaniach nie działa sygnalizacja świetlna. Zarząd Dróg Miejskich informuje, iż pracuje nad rozwiązaniem problemu. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu poinformował z rana, iż powodu problemów z siecią możliwe są wyłączenia sygnalizacji świetlnych w różnych punktach miasta. Trwają pracę nad przywróceniem ich normalnego działania.

Kierowcy proszeni są o zwracanie szczególnej uwagi na znaki drogowe. Jeśli nie działa na danym skrzyżowaniu sygnalizacja świetlna wtedy należy właśnie kierować się znakami drogowymi. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu awarie mają być usuwane a sygnalizację mają działać normalnie.

O awarii sygnalizacji świetlnej w całym mieście poinformował także Mariusz Wiśniewski, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE