karta ok poznań

i

Autor: Urząd Miasta Poznania

Od pół roku poznaniacy mogą korzystać z karty OK Poznań

2022-10-24 13:59

Dzięki karcie OK Poznań! osoby płacące podatki w poznaniu mogą korzystać ze zniżek oferowanych przez partnerów programu takich jak instytucje kultury czy restauracje.

Od pół roku działa program Osobistej Karty Poznańskiej OK Poznań! Dzięki niej osoby płacące podatki w Poznaniu mogą korzystać z różnych zniżek. W tym czasie tylko kilkanaście tysięcy osób założyło konto w programie.

Udało się tutaj zaangażować około 17 tysięcy poznaniaków i jeśli chodzi o liczbę partnerów, to było ich do teraz około 70 - Powiedziała nam Iwona Matuszczak- Szulc z Urzędu Miasta.

Wolny rozwój karty nie jest jednak zaskoczeniem.

Porównywałam to z innymi miastami w kraju, szczególnie tymi dużymi, widać, że taki przyrost nie jest bardzo mocno skokowy, tylko trzeba nad tym po prostu popracować.

Z Osobistej Karty Poznańskiej można korzystać w formie aplikacji na smartfona lub przy pomocy klasycznej, plastikowej karty. Wcześniej trzeba się jednak zarejestrować na stronie programu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE