Pchli Targ Poznań

i

Autor: Agnieszka Rządkowska

Targ

Od dekoracji z plastiku po ozdoby z czasów wojny. Zobaczcie czym wyróżnia się Pchli Targ w Poznaniu [GALERIA]

Pchli targ i giełda antyków w Poznaniu to prawdziwa kopalnia skarbów i unikatowych przedmiotów dla wszystkich kolekcjonerów! Dodatkowo to także miejsce, w którym spotykają się ludzie ze wspólną pasją, czyli z miłością do starych bądź niezwykłych rzeczy. Zobaczcie, co ciekawego udało nam się tam znaleźć!

Pchli targ i giełda antyków w Poznaniu to jedna z największych giełd antyków w Polsce. Odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca na terenie parkingu przed Centrum Handlowym M1 (ul. Szwajcarska 14) w godzinach od 6:00 do 14:00. Wstęp jest bezpłatny.

Odzież, monety, dyplomy, nagrody, meble z PRL-u…

A to tylko niektóre skarby, które można było obejrzeć, wytargować cenę i zakupić! Sprzedawcy prezentowali tysiące przedmiotów. Nas szczególnie zainteresowały piękne, drewniane zegary, a także przedmioty z czasów wojny – moździerze oraz obrazy.

A może chcecie zmienić wystrój swojego mieszkania? Giełda antyków naprawdę inspiruje. Na Pchlim Targu można było zakupić fotele (w bardzo dobrym stanie), radio, stoły, a nawet poroża różnych zwierząt.

Jeżeli z kolei chcielibyście wyposażyć swoją kuchnię, to bez trudu na giełdzie można było kupić całe zastawy stołowe, sztućce i wiele innych naczyń! Naszą uwagę przykuły pieniądze, odznaczenia oraz dawne kartki pocztowe, których nie było zbyt wiele na całym targowisku.

Polecamy zajrzeć do Pchlego Targu, chociażby po to, by przenieść się w czasie do świata radia, zabytkowych obrazów, świeczników, porcelanowej zastawy i płyt winylowych. Naprawdę warto to zobaczyć!

Pchli Targ w Poznaniu - galeria

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE