Tak ma wyglądać buspas na ul. Garbary

i

Autor: UMP/mat.pras. Tak ma wyglądać buspas na ul. Garbary

Nowe buspasy na ul. Garbary! Spore zmiany w centrum miasta

2020-01-23 17:15

Na ul. Garbary zostanie przedłużony buspas. Kolejne kilkaset metrów ma ułatwić przemieszczanie się komunikacją miejską.

Spore zmiany w centrum miasta! Na ul. Garbary zostanie wydłużony buspas . Pojawi się tam również nowa nawierzchnia i zieleń. Wszystko po to, by usprawnić przemieszczanie się komunikacją miejską.

Nie może być takiej sytuacji, że w korku, w mieście, w jakimkolwiek miejscu stoją autobusy i samochody. Tam gdzie jest taka możliwość trzeba te buspasy wyznaczać.

- mówi zastępca prezydenta Poznania, Mariusz Wiśniewski. Buspas ma zostać wyznaczony na odcinku od Małych Garbar do placu Bernardyńskiego już w maju. To jednak nie jedyne zmiany, które przewidziano w projekcie.

Będziemy oprócz buspasa na Garbarach chcieli też wyznaczać kolejne buspasy, związane między innymi z dużymi inwestycjami takimi jak Naramowice czy Rondo Rataje.

Zobacz jak ma wyglądać nowy buspas na ul. Garbary.

Dodajmy, równocześnie będą prowadzone prace na ul. Jana Pawła II. Powstanie tam kolejny pas ruchu. Początek prac na przełomie lutego i marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE