Woolworth w Poznaniu. Znamy datę otwarcia

i

Autor: MB Woolworth w Poznaniu. Znamy datę otwarcia

Zakupy

Nowa sieć handlowa wchodzi do Polski. Jeden ze sklepów będzie w Poznaniu. Znamy datę otwarcia!

2023-05-11 11:18

Otwarcie Woolworth w Poznaniu. Co jakiś czas do Polski wchodzą nowe sieci handlowe. Tym razem w naszym kraju zaczynają się pojawiać sklepy Woolworth. Jeden z nich będzie otwarty m.in. w Poznaniu. Lokal jest już praktycznie gotowy i czeka na pierwszych klientów. Kiedy otwarcie Woolworth w Poznaniu? Co oferuje ta sieć handlowa?

Woolworth w Polsce

Sklepy sieci handlowej Woolworth pojawiają się w Polsce. Zarządzający nią planują otwarcia od 15 do 20 obiektów handlowych rocznie. - Rozpoczęliśmy działalność w 2010 r. od 158 domów towarowych - obecnie posiadamy ponad 500 sklepów w niemieckich śródmieściach, centrach handlowych i sklepach specjalistycznych. Teraz planujemy wystartować także w Polsce! - informowali przedstawiciele sieci kilka miesięcy temu. Pierwszy sklep Woolworth w Polsce pojawił się w Krakowie. Jego otwarcie nastąpiło 8 maja.

Otwarcie Woolworth w Poznaniu

Sklep ma pojawić się także Zielonej Górze, Katowicach, Warszawie i w Poznaniu. To wlaśnie w stolicy Wielkopolski otwarty będzie drugi sklep Woolworth w Polsce. Wirtualnemedia.pl informowały, że otwarcie sklepu Woolworth w Galerii Pestka w Poznaniu miało nastąpić 19 maja. Wydarzy się to jednak tydzień wcześniej. Banery na sklepie informują, że Woolworth zostanie otwarty już w piątek (12 maja).

Woolworth. Co to za sklep?

Woolworth znany jest w Niemczech i planuje mocną ekspansję na Polskę. Sieć ma podobny asortyment, co sklepy takie jak Action czy Tedi, które od dawna są w Poznaniu. Woolworth oferuje m.in. tekstylia, dekoracje, zabawki oraz wyposażenie domu.

- W ofercie kupujący znajdą m.in. tekstylia i odzież dla wszystkich członków rodziny, sprzęt AGD, produkty drogeryjne czy dekoracyjne. Określenie „szeroki asortyment” nie jest jedynie pustym sloganem marketingowym. Faktem jest, że obejmuje on średnio od 8 do 12 tys. pozycji na sklep, co w połączeniu z przyjaznymi cenami ma zagwarantować marce mocną pozycję na polskim rynku - informują przedstawiciele sieci Woolworth.

Sklep Woolworth już otwarty!

Sklep Woolworth w Poznaniu już otwarty! W poniższej galerii zobaczycie, jak wygląda wnętrze sklepu:

Otwarcie sklepu Primark w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE