Zmiana organizacji ruchu na ul. Krzywoustego

i

Autor: PIM

Nowa organizacja ruchu na Krzywoustego. Do Szweckiej tylko objazdem

2021-11-15 13:38

Trwają ostatnie prace w ramach przebudowy wiaduktu w ciągu ulicy Kurlandzkiej. Dla kierowców oznacza to utrudnienia. Już od dziś obowiązuje tam nowa organizacja ruchu. Przeczytajcie, jakich zmian trzeba się tam spodziewać.

Przebudowa wiaduktu w ciągu Kurlandzkiej​ coraz bliżej końca. Trwają tam właśnie ostatnie prace. Dla kierowców oznacza to od dziś nową organizację ruchu.

Poruszać będzie trzeba się przede wszystkim wolniej. Ruch pod wiaduktem został przełożony na jezdnię w kierunku Poznania, czyli odwrotnie niż do tej pory. Nad wiaduktem w kierunku centrum pojedziemy tylko jednym pasem. Drugi wyjątkowo zajmą kierowcy jadący w kierunku Kórnika.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Poza tymi zmianami zamknięty został również zjazd do ulicy Szweckiej. Dostaniecie się tam, zjeżdżając węzłem przy Kinepolis i ulicą Klenowską.

Na miejscu trzeba pamiętać o zdjęciu nogi z gazu oraz patrzeć na znaki.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE