Nocny spacer po Palmiarni. Na gości czekają różne atrakcje!

2021-07-30 12:00
Palmiarnia Poznańska
Autor: UMP Palmiarnia Poznańska

W piątek, 30 lipca, Palmiarnia Poznańska przygotowała dla swoich gości nocne zwiedzanie połączone ze specjalnie przygotowanym na tę okazję wydarzeniem artystycznym.

Najważniejszym wydarzeniem podczas nocnego zwiedzania Palmiarni będzie performens grupy 33 Hypnotheatre & Technocircus "ElementalLUV. Juxtaposition", stworzony specjalnie z myślą o przestrzeni pawilonu III, gdzie zostanie zaprezentowany o godzinach 20:30, 21:10, 21:50, 22:30. Jednak to nie jedyna atrakcja tego wieczoru i nocy. W pawilonach dostępne będą dwie ścieżki zwiedzania. Pierwsza zaprezentuje dawne fotografie Palmiarni (po zeskanowaniu kodu QR), a druga będzie biegła szlakiem wiekowych roślin.

Chętni będą mogli pobrać także questy dostępne w aplikacji Eko Wielkopolska na dwóch poziomach trudności. W każdym z pawilonów, w aplikacji pojawi się jedno pytanie, na które odpowiedź będzie można znaleźć na tabliczkach z opisami roślin.

Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 02:00. Kasa czynna będzie do godz. 01:30. Od godz. 22 wejście do parku Wilsona będzie tylko od ulicy Matejki. Wstęp do Palmiarni: 8 zł - ulgowy, 12 zł - normalny. Na terenie Palmiarni obowiązkowo należy zakrywać usta i nos, a przed wejściem zdezynfekować ręce. Limit odwiedzających to 265 osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE