Stadion Poznań z lotu ptaka

i

Autor: dronujemy.com/FB Stadion Poznań z lotu ptaka

Niesamowite nagranie z DRONA! Stadionu z TAKIEJ PERSPEKTYWY jeszcze nie widzieliście!

2021-03-09 17:00

W sieci coraz częściej pojawiają się nagrania z drona, które wykonywane są w Poznaniu. Jednak my prezentujemy Wam zupełnie inne wideo. Nagranie autorstwa właścicieli profilu dronujemy.com jest naprawdę wyjątkowe. Dynamika, efekty dźwiękowe… Stadionu przy Bułgarskiej w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na naszej stronie internetowej.

W ostatnim czasie coraz popularniejsze są loty dronami. Oczywiście ma to związek z dostępnością tych maszyn. Kiedyś na zakup takiego urządzenia nie mogło pozwolić sobie zbyt wiele osób. Teraz, gdy ceny dronów są niższe, grono miłośników lotów powiększa się praktycznie z dnia na dzień. Warto jednak pamiętać, że w większości przypadków, by latać dronem trzeba przejść specjalny kurs, a także zdobyć uprawnienia. 

I tak w sieci publikowane są setki materiałów z Poznania i okolic. Nic dziwnego, nasza okolica jest w końcu bardzo urokliwa. Powstały nawet specjalne profile w mediach społecznościowych, na których pokazywane są zdjęcia oraz filmiki Poznania z lotu ptaka. Jednym z takich profili jest facebookowy fanpage “dronujemy.com”. To właśnie na nim niedawno pojawiło się nietypowe wideo ze Stadionem przy Bułgarskiej w roli głównej. 

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Autor nagrania nie lata zwykłym, rekreacyjnym dronem. To specjalna, sportowa wersja maszyny, która pozwala na realizowanie bardziej dynamicznych ujęć. Na nagraniu opublikowanym w sieci na próżno więc szukać spokojnych przejazdów z relaksującą muzyką w tle. Tam po prostu się dzieje… Naszym zdaniem nie ma co tego opisywać. To po prostu trzeba zobaczyć! :) 

Stadion przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań. Na mojej liście celów do oblatania zajmował jedną z górnych pozycji.  W końcu się udało się zrealizować ten projekt, który chodził mi po głowie już kilka lat

informuje autor nagrania zaznaczając, że lot odbył się za zgodą Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i pod nadzorem wieży kontroli lotów Poznań Ławica. Takie są bowiem przepisy. 

QUIZ. Proste pytania, nieoczywiste odpowiedzi. Nie daj się nabrać! 8/15 to już sukces

Pytanie 1 z 15
Jakiego koloru jest "czarna skrzynka" w samolocie?

Lot dronem FPV - co to jest? 

FPV jest skrótem z angielskiego First Person View. Operator z drona ma podgląd z kamery zamontowanej w maszynie w czasie rzeczywistym. Może oglądać go na ekranie zewnętrznym albo w specjalnych goglach, co jeszcze bardziej potęguje odczucia. Dzięki temu realizacja materiału wideo jest jeszcze bardziej precyzyjna, a operator drona może pozwolić sobie na ewolucje maszyną, które nie byłoby bezpieczne przy innych technologiach. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE