Autobus

i

Autor: ZTM Poznań/Facebook

Policja

Nieletni pobity w autobusie przy ulicy Serbskiej w Poznaniu. Funkcjonariusze poszukują sprawcy

Do zdarzenia doszło w środę, 29 marca około godziny 18:00. W autobusie linii 911 miało dojść do pobicia osoby małoletniej. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą dochodzenie w tej sprawie i poszukują sprawcy tego pobicia.

Pobicie młodego człowieka na Serbskiej w Poznaniu

O sprawie pierwszy poinformował portal epoznan.pl, którego czytelnik zauważył w autobusie na ulicy Serbskiej w Poznaniu policję, pogotowie i nadzór ruchu. Wydarzenie miało miejsce w środę, 29 marca około godziny 18:00, w autobusie linii 911. Poznańska policja potwierdziła nam to zajście.

Policja potwierdza pobicie osoby małoletniej w Poznaniu

- Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzą w tej sprawie postępowanie w związku z naruszeniem ciała osoby małoletniej - przekazała nam młodsza aspirant Marta Mróz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Poznańska policja poszukuje sprawcy pobicia

- Sprawca tego przestępstwa jest obecnie poszukiwany - dodała mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji. Jeżeli widzieliście to zajście, a także znacie personalia i miejsce pobytu sprawcy pobicia tej młodej osoby, to możecie zgłosić to służbom.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE