Niebezpieczne warunki atmosferyczne w całej Wielkopolsce! IMGW ostrzega

i

Autor: fotolia.pl Niebezpieczne warunki atmosferyczne w całej Wielkopolsce! IMGW ostrzega

Niebezpieczne warunki atmosferyczne w całej Wielkopolsce! IMGW ostrzega

2023-02-20 7:55

W poniedziałek (20 lutego) niebezpiecznie może być w całym województwie wielkopolskim. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla regionu, które obowiązywać będzie przez kilkanaście godzin! O szczegółach piszemy na eska.pl.

IMGW ostrzega

W ostatnich dniach Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kilka ostrzeżeń. W niedzielę popołudniu pojawiło się kolejne. - Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 85 km/h, z zachodu - czytamy w komunikacie IMGW.

Silny wiatr w Wielkopolsce

Ostrzeżenie obowiązuje na terenie całego woj. wielkopolskiego. Ważne jest od godz. 11:00 w poniedziałek (20 lutego) do godz. 4:00 we wtorek (21 lutego). Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 85 procent.

Pogoda w Polsce

Silny wiatr pojawić ma się w całej Polsce. Najmocniej będzie wiało na północy kraju, gdzie wydano ostrzeżenia drugiego stopnia. Tam porywy wiatry mogą sięgać nawet 95 km/h.

Wiatr zerwał elewację kamienicy w centrum Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE