Nie żyje czteroosobowa rodzina spod Poznania! To było rozszerzone samobójstwo?! Szokujące ustalenia

2022-10-11 10:26
Nie żyje czterosobowa rodzina spod Poznania! To było rozszerzone samobójstwo?! Szokujące ustalenia
Autor: OSP Gowarzewo Nie żyje czterosobowa rodzina spod Poznania! To było rozszerzone samobójstwo?! Szokujące ustalenia

Tragiczny pożar w Zalasewie pod Poznaniem. Nie żyje czteroosobowa rodzina. Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie. Prokuratura nie wyklucza, że mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa lub udziału osób trzecich!

Tuż po północy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Zalasewie. Skutki okazały się tragiczne, ponieważ strażacy znaleźli na miejscu cztery ciała. Ofiary śmiertelne to małżeństwo: mężczyzna w wieku 61 lat, kobieta w wieku 55 lat oraz dwójka dzieci w wieku 8 i 14 lat.

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci czteroosobowej rodziny. Prok. Łukasz Wawrzyniak powiedział PAP, że pewne okoliczności wskazują na to, że w Zalasewie mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa. - W tym zdarzeniu nie wykluczamy także udziału osób trzecich. Na miejscu pracują m.in biegli z zakładu medycyny sądowej oraz z dziedziny pożarnictwa. Trwa zbieranie materiału dowodowego – przekazał.

ZOBACZ: Tragedia w Zalasewie: są wyniki sekcji zwłok. Chłopiec nie zginął od ognia!

Ustalane jest m.in miejsce powstania pożaru i przyczyny pojawienia się ognia. Na razie nie wiadomo, kiedy przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Policjanci ustalili, że ta rodzina niedawno wprowadziła się do tego domu, ponieważ wcześniej mieszkała w Niemczech. - Ustalamy, czy jest to zdarzenie o charakterze kryminalnym, prowadzone będą oględziny miejsca zdarzenia, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok - powiedział mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Listen to "Samobójstwa Polaków [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE