Nauczycielka zaczęła rozbierać się w trakcie lekcji biologii. Uczniowie byli w szoku. Chwilę później zrozumieli kobietę

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ Omroep West Nauczycielka zaczęła rozbierać się w trakcie lekcji biologii. Uczniowie byli w szoku. Chwilę później zrozumieli kobietę

nauka

Nauczycielka zaczęła rozbierać się w trakcie lekcji biologii. Uczniowie byli w szoku. Chwilę później zrozumieli kobietę

2023-10-03 11:10

Zaskakujący przebieg miała lekcja biologii w jednej ze szkół w Holandii. Podczas zajęć nauczycielka Debby Heerkens weszła na ławkę i zaczęła się rozbierać. Uczniowie byli na początku zszokowani. Potem zrozumieli, o co chodziło.

Do zdarzenia doszło w szkole Groene Hart Rijnwoude w Holandii. Nauczycielka biologii Debby Heerkens w trakcie lekcji zaskoczyła swoich uczniów. Kobieta weszła na ławkę i zaczęła się rozbierać. Dlaczego to zrobiła? Szybko prawda wyszła na jaw. Kobieta w ten sposób chciała pokazać uczniom, jak wygląda budowa ciała. Jeśli ktoś jednak myśli, że Debby Heerkens była nago to jest w błędzie. Nauczycielka miała kostium, który przedstawiał dokładny rysunek mięśni i szkieletu ludzkiego.

To była lekcja biologii inna niż wszystkie, ale szybko okazało się dlaczego tak zrobiła. Uczniowie z pewnością na początku byli zdezorientowani, ale taki sposób prowadzenia lekcji wielu przypadł do gustu. Film, który prezentujemy poniżej stał się hitem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE