Największa dostawa pizzy w Poznaniu! Blisko 300 pizz dla studentów na kwarantannie!

2020-03-26 10:55 DR
Największa dostawa pizzy w historii Poznania
Autor: Głodny.pl Największa dostawa pizzy w historii Poznania

Takiej dostawy pizzy w Poznaniu jeszcze nie było. Blisko 300 różnego rodzaju pizz trafiło do studentów w jednym z akademików, którzy przebywają na kwarantannie.

O sprawie szczegółowo informowaliśmy Was wczoraj. Studenci, którzy przebywają obecnie w akademiku w dawnym hotelu Polonez są na kwarantannie. W związku z tym nie mogą wychodzić ze swoich pokoi. Nie mogą wyjść nawet, by zrobić zakupy spożywcze. Oczywiście jest możliwość zamówienia ich online i właśnie z tej opcji studenci korzystają. Władze akademika zaproponowały też im catering. Jednak nie wszyscy skorzystali z tej możliwości. Dzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) kosztuje ponad 40 złotych.

>> Koronawirus. Posłuchaj, jakie przedmioty trzeba dezynfekować. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

W związku z tym serwis, który na co dzień zajmuje się dostarczaniem jedzenia, postanowił umilić studentom. Wczoraj wieczorem do studentów trafiło 270 pizz z 9 poznańskich restauracji. Studenci otrzymali także napoje i coś na deser – ciasteczka. Zobaczcie zdjęcia:

ZOBACZ TAKŻE:

Lot stosuje zasadę "No contact". Zobacz na czym polega

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.