Można już zapisać się na Poznański Bieg Niepodległości!

2021-10-13 15:17
Poznański Bieg Niepodległości
Autor: Biegi WLKP

A teraz dobra wiadomość dla tych, którzy 11 listopada chcieliby spędzić aktywnie! Możecie już zapisywać się na Poznański Bieg Niepodległości. Zmagania odbędą się nad Jeziorem Strzeszyńskim.

Można już zapisać się na Poznański Bieg Niepodległości. Zawody rozgrywane będą na ścieżkach nad Jeziorem Strzeszyńskim.

Chcieliśmy zaprosić biegaczy w ten wyjątkowy dzień, którym jest 11 listopada, właśnie do rywalizacji na przełajowych ścieżkach, w bliskości z naturą i w nieco innym założeniu biegowym niż dotychczasowe imprezy

mówi Marcin Stachowiak z Biegów WLKP. I dodaje, że w biegu może wziąć udział każdy, kto ma powyżej 15 lat. Również ci, dla których bieg tego rodzaju to debiut. Można przebiec 5 lub 10 kilometrów.

Są oczywiście nagrody dla tych najszybszych, ale każdy otrzymuje też na mecie nie tylko pamiątkowy medal, ale także tradycyjnego rogala świętomarcińskiego, bez którego myślę, że Święto Niepodległości w Poznaniu byłoby niepełne.

Poznański Bieg Niepodległości odbędzie się również w formie wirtualnej. Trzeba tylko zarejestrować swoje zmagania przy pomocy zegarka lub aplikacji oraz wprowadzić je do systemu wyników przez panel zawodnika.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE