31. finał WOŚP w Poznaniu

i

Autor: Sztab Ławica Finał WOŚP/Facebook 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Morsowanie i saunowanie z prezydentem Jaśkowiakiem wylicytowanie. Ile otrzyma WOŚP?

Spora kwota zebrała się pod licytacją Prezydenta Jacka Jaśkowiaka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Morsowanie i saunowanie z prezydentem zostało wylicytowane za kilka tysięcy złotych. To duża cegiełka dla 31. finału WOŚP. Jaka dokładnie kwota została zebrana? O tym w poniższym artykule!

Kolejna licytacja Prezydenta Poznania na rzecz WOŚP

Morsowanie i saunowanie z Prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem, to już kolejna z ciekawych aukcji oferowanych przez włodarza stolicy Wielkopolski. Przed laty Prezydent Poznania proponował wspólną grę w szachy, trening bokserski, czy trening na siłowni.

6100 złotych za morsowanie na rzecz WOŚP

Ostateczna kwota, za którą wylicytowano wspólne morsowanie i saunowanie z Prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem to 6,1 tysiąca złotych. Prezydent Jaśkowiak podziękował temu, który wylicytował wspólne morsowanie za taką kwotę, która zostanie przeznaczona na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gdzie odbędzie się morsowanie z Prezydentem Jaśkowiakiem?

Wspólne morsowanie Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka wraz z osobą, która w ramach licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała morsowanie z saunowaniem odbędzie się w Centrum Morsów na Strzeszynku, dokąd sam prezydent Jaśkowiak przybywa na pływanie w zimnej wodzie i korzysta z sauny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE